Baristické a barmanské školenia v priestoroch vašej prevádzky.
 
Cieľom školení je poskytnúť pochopenie pre suroviny a technológie, s ktorými sa denne v barovom prostredí stretávame. Môžem zorganizovať školenia, ktoré sa budú konať (jednorázovo/opakovane) priamo na pracovisku vašej prevádzky. Rád sa prispôsobím vašim podmienkam, pretože verím, že pre zamestnancov je lepšie učiť sa prácu s technológiou, s ktorou sa denne stretávajú, priamo na mieste ich práce.
 
Moje školenia sa zameriavajú na všetky dôležité aspekty práce. Od správneho nastavenia mlynčeka a kávovara po identifikáciu vzniknutých problémov. Technika penenia mlieka a základy latte-artu sú dôležitou súčasťou dnešnej kávovej kultúry. Latte-art je nielen vizuálne estetický prírastok k vášmu podpisu kaviarne, ale aj akýmsi znakom kvality zhotovenia a vizitkou zručnosti práce s mliekom baristu.
 
Pravidelné tréningy a odborné rady majú skutočnú hodnotu, pretože vám pomôžu vybudovať si tak kvalitného baristu a posunúť váš podnik vpred. Investícia do odborného školenia bude mať vždy pozitívny vplyv na kvalitu kávy, spokojnosť zákazníkov a celkový úspech vášho podnikania.
 
Cena jednorázového školenia je 250,-€ za 4-5 hodín pre jednu osobu.
Štandardná cena pri pravidelnom školení je 40,-€ za hodinu práce pre 1-2 osoby za barom vašej prevádzky.