DOTÝKAČKA – Spoľahlivý pokladničný systém

Kavala.sk je oficiálnym obchodným partnerom pokladničného systému Dotýkačka pre Slovenskú republiku.

Každá prevádzka potrebuje stabilného a spoľahlivého partnera, na ktorého sa môže po každej stránke spoľahnúť. Vieme vám ho zabezpečiť a preto si ľudí a dodávateĺov poctivo vyberám.

V ponuke široká a stabilná paleta kvalitných produktov a licencií pre rôzne typy prevádzok. Mojimi obchodnými zastúpeniami sa snažím mať v ponuke len a len profesionálne služby, ktoré mi garantujú vašu 100%tnú spokojnosť.

Systém je do hĺbky funkciami veľmi rozsiahli a zároveň užívateľsky jednoduchý, pre zamestnancov intuitívny a pre budúcnosť vášho podnikania progresívny dodávateľ. Dotýkačka je lídrom na ČR trhu a úspešne sa rozširuje aj na Slovensko a tiež Poľsko. Ak chcete mať aktuálne najspoľahlivejšieho, podporou (📞24/7) a službami po okraj nabitého a do budúcnosti víziou rožširovať svoje možnosti využitia rozbehnutého dodávateľa na spoľahlivý pokladničný systém, tak vám jednoznačná ostáva jasná voľba akou je Dotýkačka. 🙂

V prípade záujmu pomôže mojej firme a teda ceste, ak váš podnet prejavíme zua pomoci môjho kontaktu. Nadobudnete tak aj niekoľko zvíhodnení. Všetky potrebné info poskytnem mailom, telefonicky, online call alebo na osobnom stretnutí. je to na vás ako sa rozhodnete.

Ako obchodný partner pre SR vám viem poskytnúť sprostredkovanie, vytvorenie cenovej ponuky alebo priamo objednávky a následne aj fyzickú inštaláciu do prevádzky.

Spolupráca s Kavala.sk vás odbremeňuje od pátrania firiem a služieb, ktoré sú pre spoľahlivé podnikanie dôležité.