Mať dobre upraženú kávu je umenie.

Hlavné ciele pražiarne sú zabezpečiť ten najlepší možný zážitok z pitia kávy a pristupovať po celý čas k tomuto remeslu s pokorou, láskou a porozumením. Pražením zachytiť v zrnku jeho skrytý potenciál, ktorý si so sebou prináša z farmy a jedinečný podpis každého farmára. Pestovaním, spracovaním, pražením a prípravou sme to spoločnými silami dotiahli až do formy zážitku, ktorí mi kávomilci tak strašne milujeme. Či už to bude doma, v kaviarni alebo kancelárii či v bistre, musíte byť s našou kávou spokojný a vtedy si môžem tiež povedať, že moje remeslo robím poctivo a s láskou. Vtedy všetko dáva dohromady zmysel.

„To najlepšie do každej šálky.“ www.kavalacoffee.sk

V prípade záujmu o dlhodobú spoluprácu vám viem zabezpečiť kávu praženú na mieru podľa vašich požiadaviek. Výsledok takej spolupráce môžete ochutnať napr. už ôsmi rok v reštauráciách Bistro SOHO na Slovensku alebo Česku.

V ponuke máme rôzne druhy káv, zo všetkých kontinentov. Ich ponuka sa môže líšiť v závislosti od ponuky našich importérov a množstva objednávok našich ctených klientov.

Nemusíte byť odberateľom kávy, aby ste využívali naše služby.
Zohľadňujeme u klienta odber kávy z ľubovoľnej pražiarne a značky kávy, je to vaša voľba.